ЗАРЕЧЬЄ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62481, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Рогань
Телефони
Керівник
Фурсов Микола Єгорович
Код ЄДРПОУ24279403
Дата реєстрації15.07.1997
Дата оновлення16.03.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАРЕЧЬЄ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАРЕЧЬЄ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24279403.

Керівником підприємства «ЗАРЕЧЬЄ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Фурсов Микола Єгорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАРЕЧЬЄ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Харківський р-н, смт. Рогань.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАРЕЧЬЄ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах