СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА /ПАРАФІЯ/ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

Контакти

Юридична адреса
63630, Харківська обл., Шевченківський р-н, с. Новомиколаївка, вул. Молодіжна, 23
Керівник
Бабіцин Анатолій Анатолійович
Код ЄДРПОУ24279455
Дата реєстрації14.07.1997
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА /ПАРАФІЯ/ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА /ПАРАФІЯ/ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» присвоєно код 24279455.

Керівником підприємства «СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА /ПАРАФІЯ/ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» є Бабіцин Анатолій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА /ПАРАФІЯ/ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» — Харківська обл., Шевченківський р-н, с. Новомиколаївка, вул. Молодіжна, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА /ПАРАФІЯ/ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ-КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ»
Поділіться інформацією в соцмережах