ПОЗАШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД КЛУБ ЮНИХ ТЕХНІКІВ "КАЛІБР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАВОД ІМЕНІ МАЛИШЕВА"

Контакти

Юридична адреса
61037, м. Харків, просп. Московський, 122
Телефони
Керівник
Дяків Богдан Степанович
Код ЄДРПОУ24279656
Дата реєстрації31.07.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОЗАШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД КЛУБ ЮНИХ ТЕХНІКІВ ”КАЛІБР” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЗАВОД ІМЕНІ МАЛИШЕВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЗАШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД КЛУБ ЮНИХ ТЕХНІКІВ "КАЛІБР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАВОД ІМЕНІ МАЛИШЕВА"» присвоєно код 24279656.

Керівником підприємства «ПОЗАШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД КЛУБ ЮНИХ ТЕХНІКІВ "КАЛІБР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАВОД ІМЕНІ МАЛИШЕВА"» є Дяків Богдан Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЗАШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД КЛУБ ЮНИХ ТЕХНІКІВ "КАЛІБР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАВОД ІМЕНІ МАЛИШЕВА"» — м. Харків, просп. Московський, 122.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЗАШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД КЛУБ ЮНИХ ТЕХНІКІВ ”КАЛІБР” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЗАВОД ІМЕНІ МАЛИШЕВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах