ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

Контакти

Юридична адреса
61022, м. Харків, майд. Свободи, 5, к. 633
Телефони
Керівник
Семиренський Сергій Вікторович
Код ЄДРПОУ24279745
Дата реєстрації28.07.1997
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ» присвоєно код 24279745.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ» є Семиренський Сергій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ» — м. Харків, майд. Свободи, 5, к. 633.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ»
Поділіться інформацією в соцмережах