ДОЧП ”ХАРПРОМ-АГРО” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ХАРПРОМ”

Контакти

Юридична адреса
38500, Полтавська обл., Диканський р-н, смт. Диканька, вул. Садова, 24
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Сичук Леонід Васильович
Бухгалтер
Сімаченко Наталія Федорівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24280688
Дата реєстрації31.07.1997
Дата оновлення09.04.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ХАРПРОМ-АГРО” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ХАРПРОМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ХАРПРОМ-АГРО” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ХАРПРОМ”» присвоєно код 24280688.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ХАРПРОМ-АГРО” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ХАРПРОМ”» є Сичук Леонід Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ХАРПРОМ-АГРО” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ХАРПРОМ”» — Полтавська обл., Диканський р-н, смт. Диканька, вул. Садова, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ХАРПРОМ-АГРО” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ХАРПРОМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах