СВІТАНОК, ДОЧП ЗАТ ”БУДДЕТАЛЬСЕРВІС”

Контакти

Юридична адреса
61051, м. Харків, вул. Завод Комсомолець, 20
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Петрашкін Олександр Євгенійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24280820
Дата реєстрації24.07.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВІТАНОК, ДОЧП ЗАТ ”БУДДЕТАЛЬСЕРВІС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІТАНОК, ДОЧП ЗАТ ”БУДДЕТАЛЬСЕРВІС”» присвоєно код 24280820.

Керівником підприємства «СВІТАНОК, ДОЧП ЗАТ ”БУДДЕТАЛЬСЕРВІС”» є Петрашкін Олександр Євгенійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІТАНОК, ДОЧП ЗАТ ”БУДДЕТАЛЬСЕРВІС”» — м. Харків, вул. Завод Комсомолець, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІТАНОК, ДОЧП ЗАТ ”БУДДЕТАЛЬСЕРВІС”»
Поділіться інформацією в соцмережах