ДОЧП ”БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ФУНДАМЕНТБУД-1” ВАТ ”ХАРКІВСПЕЦБУД”

Контакти

Юридична адреса
61060, м. Харків, просп. 50-річчя ВЛКСМ, 30
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Купровська Ганна Андріївна
Бухгалтер
Купина Валентина Николаевна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24281038
Дата реєстрації05.08.1997
Дата оновлення26.03.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ФУНДАМЕНТБУД-1” ВАТ ”ХАРКІВСПЕЦБУД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ФУНДАМЕНТБУД-1” ВАТ ”ХАРКІВСПЕЦБУД”» присвоєно код 24281038.

Керівником підприємства «ДОЧП ”БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ФУНДАМЕНТБУД-1” ВАТ ”ХАРКІВСПЕЦБУД”» є Купровська Ганна Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ФУНДАМЕНТБУД-1” ВАТ ”ХАРКІВСПЕЦБУД”» — м. Харків, просп. 50-річчя ВЛКСМ, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ФУНДАМЕНТБУД-1” ВАТ ”ХАРКІВСПЕЦБУД”»
Поділіться інформацією в соцмережах