КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС I-II СТУПЕНІВ №2" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
61093, Харківська обл., м. Харків, Жовтневий р-н., ПРОВУЛОК КАРПІВСЬКИЙ, б. 21/23
Телефони
Керівник
Данильченко Тетяна Анатоліївна
Код ЄДРПОУ24281386
Дата реєстрації13.06.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС I-II СТУПЕНІВ №2” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС I-II СТУПЕНІВ №2" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» присвоєно код 24281386.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС I-II СТУПЕНІВ №2" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» є Данильченко Тетяна Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС I-II СТУПЕНІВ №2" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» — Харківська обл., м. Харків, Жовтневий р-н., ПРОВУЛОК КАРПІВСЬКИЙ, б. 21/23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС I-II СТУПЕНІВ №2” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах