УКРАЇНА, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Дружби Народів, 208, к. 3
Код ЄДРПОУ24281883
Дата реєстрації12.08.1997
Дата оновлення08.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНА, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНА, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24281883.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНА, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Дружби Народів, 208, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНА, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах