ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ САДІВНИЧОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
62563, Харківська обл., Вовчанський р-н, с. Молодова
Телефони
Керівник
Линок Микола Іванович
Код ЄДРПОУ24282463
Дата реєстрації09.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ САДІВНИЧОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ САДІВНИЧОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 24282463.

Керівником підприємства «ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ САДІВНИЧОГО ТОВАРИСТВА» є Линок Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ САДІВНИЧОГО ТОВАРИСТВА» — Харківська обл., Вовчанський р-н, с. Молодова.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ САДІВНИЧОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах