ФОНД НАУКОВОГО І ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ "НАУКА І ЖИТТЯ"

Контакти

Юридична адреса
61105, м. Харків, вул. Костичева, 31
Телефони
Керівник
Прудіус Наталія Василівна
Код ЄДРПОУ24282581
Дата реєстрації14.08.2005
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФОНД НАУКОВОГО І ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ”НАУКА І ЖИТТЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОНД НАУКОВОГО І ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ "НАУКА І ЖИТТЯ"» присвоєно код 24282581.

Керівником підприємства «ФОНД НАУКОВОГО І ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ "НАУКА І ЖИТТЯ"» є Прудіус Наталія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОНД НАУКОВОГО І ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ "НАУКА І ЖИТТЯ"» — м. Харків, вул. Костичева, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФОНД НАУКОВОГО І ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ”НАУКА І ЖИТТЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах