СМК, ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61001, м. Харків, наб. Гімназійна, 4
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Андрєєв Вадим Георгійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24282747
Дата реєстрації05.08.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СМК, ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СМК, ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА» присвоєно код 24282747.

Керівником підприємства «СМК, ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА» є Андрєєв Вадим Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СМК, ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА» — м. Харків, наб. Гімназійна, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СМК, ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах