АНТРЕЙД, КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61023, ВУЛ. СУМСЬКА, БУД.112, КВ.1, М. ХАРКІВ, УКРАЇНА
Керівник
Ванюкова Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ24283008
Дата реєстрації19.08.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АНТРЕЙД, КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АНТРЕЙД, КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 24283008.

Керівником підприємства «АНТРЕЙД, КОМПАНІЯ, ТОВ» є Ванюкова Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АНТРЕЙД, КОМПАНІЯ, ТОВ» — ВУЛ. СУМСЬКА, БУД.112, КВ.1, М. ХАРКІВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АНТРЕЙД, КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах