АГРОХІМПРОДУКЦІЯ, ПРИВАТНА КОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
61001, м. Харків, вул. Руставелі, 32
Телефони
Керівник
Палієнко Максим Юрійович
Бухгалтер
Масалаб Генадій Іванович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ24283037
Дата реєстрації19.08.1997
Дата оновлення10.03.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРОХІМПРОДУКЦІЯ, ПРИВАТНА КОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОХІМПРОДУКЦІЯ, ПРИВАТНА КОМПАНІЯ» присвоєно код 24283037.

Керівником підприємства «АГРОХІМПРОДУКЦІЯ, ПРИВАТНА КОМПАНІЯ» є Палієнко Максим Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОХІМПРОДУКЦІЯ, ПРИВАТНА КОМПАНІЯ» — м. Харків, вул. Руставелі, 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОХІМПРОДУКЦІЯ, ПРИВАТНА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах