АДАМАНТ, ПП

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, просп. Героїв Сталінграда, 152а, к. 64
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Чєрнігін Василь Миколайович
Бухгалтер
Чернігін Василь Миколайович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24283053
Дата реєстрації20.08.1997
Дата оновлення08.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АДАМАНТ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДАМАНТ, ПП» присвоєно код 24283053.

Керівником підприємства «АДАМАНТ, ПП» є Чєрнігін Василь Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДАМАНТ, ПП» — м. Харків, просп. Героїв Сталінграда, 152а, к. 64.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДАМАНТ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах