БЛИЗНЮКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Контакти

Юридична адреса
64801, Харківська обл., Близнюківський р-н, смт. Близнюки, вул. Незалежності, 39
Телефони
Керівник
Бреус Володимир Вікторович
Код ЄДРПОУ24283304
Дата реєстрації05.07.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛИЗНЮКІВСЬКА РАЙОННА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛИЗНЮКІВСЬКА РАЙОННА РАДА» присвоєно код 24283304.

Керівником підприємства «БЛИЗНЮКІВСЬКА РАЙОННА РАДА» є Бреус Володимир Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛИЗНЮКІВСЬКА РАЙОННА РАДА» — Харківська обл., Близнюківський р-н, смт. Близнюки, вул. Незалежності, 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛИЗНЮКІВСЬКА РАЙОННА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах