В. В. С., ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Корчагінців, 48, к. 110
Телефони
Керівник
Хавріч Вадим Іванович
Код ЄДРПОУ24284025
Дата реєстрації27.08.1997
Дата оновлення08.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «В. В. С., ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «В. В. С., ТОВ» присвоєно код 24284025.

Керівником підприємства «В. В. С., ТОВ» є Хавріч Вадим Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «В. В. С., ТОВ» — м. Харків, вул. Корчагінців, 48, к. 110.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «В. В. С., ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах