ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЕТАЛОН - АГРО" ПІДНЕБЕННОГО КОСТЯНТИНА ГРИГОРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
62002, Харківська обл., Краснокутський р-н, смт. Краснокутськ, вул. Миру, 55, к. 7
Телефони
Керівник
Піднебенний Костянтин Григорович
Код ЄДРПОУ24284195
Дата реєстрації21.08.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЕТАЛОН - АГРО” ПІДНЕБЕННОГО КОСТЯНТИНА ГРИГОРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЕТАЛОН - АГРО" ПІДНЕБЕННОГО КОСТЯНТИНА ГРИГОРОВИЧА» присвоєно код 24284195.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЕТАЛОН - АГРО" ПІДНЕБЕННОГО КОСТЯНТИНА ГРИГОРОВИЧА» є Піднебенний Костянтин Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЕТАЛОН - АГРО" ПІДНЕБЕННОГО КОСТЯНТИНА ГРИГОРОВИЧА» — Харківська обл., Краснокутський р-н, смт. Краснокутськ, вул. Миру, 55, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЕТАЛОН - АГРО” ПІДНЕБЕННОГО КОСТЯНТИНА ГРИГОРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах