ХАРКІВСЬКА КОНСАЛТІНГОВА АСОЦІАЦІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
61066, м. Харків, вул. Танкова, 60
Телефони
Керівник
Ветров Євгеній Вікторович
Код ЄДРПОУ24284249
Дата реєстрації29.08.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКА КОНСАЛТІНГОВА АСОЦІАЦІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКА КОНСАЛТІНГОВА АСОЦІАЦІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 24284249.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКА КОНСАЛТІНГОВА АСОЦІАЦІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Ветров Євгеній Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКА КОНСАЛТІНГОВА АСОЦІАЦІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Харків, вул. Танкова, 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКА КОНСАЛТІНГОВА АСОЦІАЦІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах