ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ"

Контакти

Юридична адреса
63503, Харківська обл., м. Чугуїв, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКА, б. 155, І-А
Телефони
Керівник
Козубенко Анатолій Олександрович
Код ЄДРПОУ24284396
Дата реєстрації21.08.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ"» присвоєно код 24284396.

Керівником підприємства «ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ"» є Козубенко Анатолій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ"» — Харківська обл., м. Чугуїв, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКА, б. 155, І-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах