АГРОСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Бабушкінський р-н., ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА, б. 220-Б/12
Керівник
Ковальов Геннадій Олександрович
Код ЄДРПОУ24284485
Дата реєстрації03.09.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРОСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24284485.

Керівником підприємства «АГРОСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» є Ковальов Геннадій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА» — Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Бабушкінський р-н., ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА, б. 220-Б/12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОСЕРВІС, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах