КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА -САДОК) № 395 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Контакти

Юридична адреса
61002, Харківська обл., м. Харків, Київський р-н., ВУЛИЦЯ КИРПИЧОВА, б. 21-А
Телефони
Керівник
Бойко Наталія Олексіївна
Код ЄДРПОУ24284640
Дата реєстрації29.12.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА -САДОК) № 395 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА -САДОК) № 395 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"» присвоєно код 24284640.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА -САДОК) № 395 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"» є Бойко Наталія Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА -САДОК) № 395 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"» — Харківська обл., м. Харків, Київський р-н., ВУЛИЦЯ КИРПИЧОВА, б. 21-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА -САДОК) № 395 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах