ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СОЮЗУ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
61058, м. Харків, вул. Данилевського, 32б
Керівник
Кривобок Володимир Васильович
Код ЄДРПОУ24284657
Дата реєстрації08.08.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”СОЮЗУ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СОЮЗУ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ"» присвоєно код 24284657.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СОЮЗУ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ"» є Кривобок Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СОЮЗУ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ"» — м. Харків, вул. Данилевського, 32б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”СОЮЗУ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах