ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ФІРМИ ”ЕКСПРЕС АГРО” - ФІРМА ”ЕКСПРЕС-СЕРВІС”

Контакти

Юридична адреса
61012, м. Харків, вул. Енгельса, 29 корп. А
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Свашенко Віолета Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24285160
Дата реєстрації03.09.1997
Дата оновлення13.03.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ФІРМИ ”ЕКСПРЕС АГРО” - ФІРМА ”ЕКСПРЕС-СЕРВІС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ФІРМИ ”ЕКСПРЕС АГРО” - ФІРМА ”ЕКСПРЕС-СЕРВІС”» присвоєно код 24285160.

Керівником підприємства «ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ФІРМИ ”ЕКСПРЕС АГРО” - ФІРМА ”ЕКСПРЕС-СЕРВІС”» є Свашенко Віолета Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ФІРМИ ”ЕКСПРЕС АГРО” - ФІРМА ”ЕКСПРЕС-СЕРВІС”» — м. Харків, вул. Енгельса, 29 корп. А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ФІРМИ ”ЕКСПРЕС АГРО” - ФІРМА ”ЕКСПРЕС-СЕРВІС”»
Поділіться інформацією в соцмережах