СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ТОВСТОГАН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Контакти

Юридична адреса
62543, Харківська обл., Вовчанський р-н, с. Юрченкове, вул. Молодіжна, 23
Керівник
Товстоган Володимир Олександрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24285585
Дата реєстрації01.10.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ТОВСТОГАН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ТОВСТОГАН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ» присвоєно код 24285585.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ТОВСТОГАН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ» є Товстоган Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ТОВСТОГАН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ» — Харківська обл., Вовчанський р-н, с. Юрченкове, вул. Молодіжна, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ТОВСТОГАН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ»
Поділіться інформацією в соцмережах