ГРІН, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61124, м. Харків, просп. Гагаріна, 174 корп. 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шингарьова Людмила Миколаївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ24285800
Дата реєстрації05.09.1997
Дата оновлення24.06.2009

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРІН, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРІН, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24285800.

Керівником підприємства «ГРІН, ПРИВАТНА ФІРМА» є Шингарьова Людмила Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРІН, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, просп. Гагаріна, 174 корп. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРІН, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах