ЗОЛОЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Контакти

Юридична адреса
62203, Харківська обл., Золочівський р-н, смт. Золочів, пл. Слобожанська, 5
Керівник
Заболотний Юрій Миколайович
Код ЄДРПОУ24285929
Дата реєстрації24.07.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗОЛОЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗОЛОЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА» присвоєно код 24285929.

Керівником підприємства «ЗОЛОЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА» є Заболотний Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗОЛОЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА» — Харківська обл., Золочівський р-н, смт. Золочів, пл. Слобожанська, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗОЛОЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах