УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ”ПРОМСНАБ” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
61140, м. Харків, просп. Гагаріна, 101
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кучма Владислав Ігорович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ24285970
Дата реєстрації10.09.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ”ПРОМСНАБ” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ”ПРОМСНАБ” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 24285970.

Керівником підприємства «УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ”ПРОМСНАБ” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Кучма Владислав Ігорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ”ПРОМСНАБ” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — м. Харків, просп. Гагаріна, 101.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ”ПРОМСНАБ” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах