БУДІВЕЛЬНИК-БІВ, ПП

Контакти

Юридична адреса
61091, м. Харків, проїзд Стадіонний, 23
Телефони
Керівник
Бугрим Іван Васильович
Код ЄДРПОУ24287495
Дата реєстрації15.09.1997
Дата оновлення09.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БУДІВЕЛЬНИК-БІВ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНИК-БІВ, ПП» присвоєно код 24287495.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНИК-БІВ, ПП» є Бугрим Іван Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНИК-БІВ, ПП» — м. Харків, проїзд Стадіонний, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДІВЕЛЬНИК-БІВ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах