УКРЕД, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61183, м. Харків, вул. Широнінців, 114, к. 106
Керівник
Шмідт Євген Йосипович
Код ЄДРПОУ24287590
Дата реєстрації18.09.1997
Дата оновлення10.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРЕД, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРЕД, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24287590.

Керівником підприємства «УКРЕД, ПРИВАТНА ФІРМА» є Шмідт Євген Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРЕД, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Широнінців, 114, к. 106.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРЕД, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах