ТЕХНОКОМПЛЕКТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61142, м. Харків, вул. Гарібальді, 7а, к. 97
Телефони
Керівник
Ткаченко Віктор Анатолійович
Код ЄДРПОУ24287897
Дата реєстрації23.09.1997
Дата оновлення10.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕХНОКОМПЛЕКТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХНОКОМПЛЕКТ, ТОВ» присвоєно код 24287897.

Керівником підприємства «ТЕХНОКОМПЛЕКТ, ТОВ» є Ткаченко Віктор Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХНОКОМПЛЕКТ, ТОВ» — м. Харків, вул. Гарібальді, 7а, к. 97.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХНОКОМПЛЕКТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах