СТАНДАРТ-ХАРКІВ, ДОЧП

Контакти

Юридична адреса
61030, м. Харків, вул. Саратівська, 44
Телефони
Керівник
Папоротний Валерій Андрійович
Код ЄДРПОУ24288000
Дата реєстрації19.04.2010
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТАНДАРТ-ХАРКІВ, ДОЧП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАНДАРТ-ХАРКІВ, ДОЧП» присвоєно код 24288000.

Керівником підприємства «СТАНДАРТ-ХАРКІВ, ДОЧП» є Папоротний Валерій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАНДАРТ-ХАРКІВ, ДОЧП» — м. Харків, вул. Саратівська, 44.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАНДАРТ-ХАРКІВ, ДОЧП»
Поділіться інформацією в соцмережах