ІСТОК, ПП ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61096, м. Харків, вул. Слинько, 20
Керівник
Ушакова Марина Володимирівна
Код ЄДРПОУ24288017
Дата реєстрації14.03.2006
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІСТОК, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІСТОК, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24288017.

Керівником підприємства «ІСТОК, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» є Ушакова Марина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІСТОК, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Слинько, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІСТОК, ПП ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах