НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
63343, Харківська обл., Красноградський р-н, с. Наталине, вул. Сенченка, 89
Телефони
Керівник
Третяк Олена Василівна
Код ЄДРПОУ24288081
Дата реєстрації20.10.1993
Дата оновлення22.12.2011

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 24288081.

Керівником підприємства «НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Третяк Олена Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Харківська обл., Красноградський р-н, с. Наталине, вул. Сенченка, 89.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах