НІКА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61009, м. Харків, вул. Хорольська, 58
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Степанов Володимир Олександрович
Бухгалтер
Бондарчук Зоя Вікторівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24288282
Дата реєстрації24.09.1997
Дата оновлення11.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НІКА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НІКА, ТОВ» присвоєно код 24288282.

Керівником підприємства «НІКА, ТОВ» є Степанов Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НІКА, ТОВ» — м. Харків, вул. Хорольська, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НІКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах