ЕНЕРГОМАШ, ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02002, м. Київ, вул. Луначарського, 4
Телефони
Керівник
Таран Євгеній Леонідович
Кількість співробітників50 чел.
Код ЄДРПОУ24288388
Дата реєстрації22.09.1997
Дата оновлення30.03.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГОМАШ, ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГОМАШ, ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 24288388.

Керівником підприємства «ЕНЕРГОМАШ, ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Таран Євгеній Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГОМАШ, ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Київ, вул. Луначарського, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГОМАШ, ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах