ТРАНССЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61123, Харківська обл., м. Харків, Московський р-н., ВУЛИЦЯ ГВАРДІЙЦІВ-ШИРОНІНЦІВ, б. 40, корпус Д, кв. 119
Телефони
Керівник
Шаповалов Олег Анатолійович
Код ЄДРПОУ24288394
Дата реєстрації23.09.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРАНССЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНССЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 24288394.

Керівником підприємства «ТРАНССЕРВІС, ТОВ» є Шаповалов Олег Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНССЕРВІС, ТОВ» — Харківська обл., м. Харків, Московський р-н., ВУЛИЦЯ ГВАРДІЙЦІВ-ШИРОНІНЦІВ, б. 40, корпус Д, кв. 119.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНССЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах