СІРІУС-ЦЕНТР, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61018, м. Харків, пров. 23-го Серпня, 4
Керівник
Петров Володимир Петрович
Код ЄДРПОУ24288655
Дата реєстрації25.09.1997
Дата оновлення13.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СІРІУС-ЦЕНТР, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СІРІУС-ЦЕНТР, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24288655.

Керівником підприємства «СІРІУС-ЦЕНТР, ПРИВАТНА ФІРМА» є Петров Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СІРІУС-ЦЕНТР, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, пров. 23-го Серпня, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СІРІУС-ЦЕНТР, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах