БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ЗОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ПРАВОПОРЯДКУ

Контакти

Юридична адреса
09100, Київська обл., м. Біла Церква, ВУЛИЦЯ КОМЕНДАНТСЬКА, б. 10
Телефони
Керівник
Затинайко Роман Миколайович
Код ЄДРПОУ24289710
Дата реєстрації21.04.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ЗОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ПРАВОПОРЯДКУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ЗОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ПРАВОПОРЯДКУ» присвоєно код 24289710.

Керівником підприємства «БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ЗОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ПРАВОПОРЯДКУ» є Затинайко Роман Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ЗОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ПРАВОПОРЯДКУ» — Київська обл., м. Біла Церква, ВУЛИЦЯ КОМЕНДАНТСЬКА, б. 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ЗОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ПРАВОПОРЯДКУ»
Поділіться інформацією в соцмережах