ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4507

Контакти

Юридична адреса
14029, Чернігівська обл., м. Чернігів, Деснянський р-н., ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАРМЕННА ДІЛЬНИЦЯ, б. 2
Телефони
Керівник
Віротченко Андрій Миколайович
Код ЄДРПОУ24302065
Дата реєстрації18.11.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4507» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4507» присвоєно код 24302065.

Керівником підприємства «ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4507» є Віротченко Андрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4507» — Чернігівська обл., м. Чернігів, Деснянський р-н., ВУЛИЦЯ СТАРОКАЗАРМЕННА ДІЛЬНИЦЯ, б. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4507»
Поділіться інформацією в соцмережах