ГІРНИК, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
86109, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Тухачевського
Керівник
Кондрусь Аркадій Григорович
Код ЄДРПОУ24308790
Дата реєстрації28.05.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГІРНИК, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГІРНИК, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24308790.

Керівником підприємства «ГІРНИК, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» є Кондрусь Аркадій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГІРНИК, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., м. Макіївка, вул. Тухачевського.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГІРНИК, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах