ЕКСПО-ТОРГ, КП

Контакти

Юридична адреса
84301, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Ювілейна, 56, к. 80
Керівник
Рибіцький Сергій Юрійович
Код ЄДРПОУ24308866
Дата реєстрації15.03.1996
Дата оновлення07.03.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКСПО-ТОРГ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКСПО-ТОРГ, КП» присвоєно код 24308866.

Керівником підприємства «ЕКСПО-ТОРГ, КП» є Рибіцький Сергій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКСПО-ТОРГ, КП» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Ювілейна, 56, к. 80.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКСПО-ТОРГ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах