ПАРІТЕТ КО ЛТД, КП

Контакти

Юридична адреса
84333, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Вознесенського, 30, к. 32
Телефони
Керівник
Карягін Геннадій Васильович
Код ЄДРПОУ24308903
Дата реєстрації15.03.1996
Дата оновлення07.03.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПАРІТЕТ КО ЛТД, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАРІТЕТ КО ЛТД, КП» присвоєно код 24308903.

Керівником підприємства «ПАРІТЕТ КО ЛТД, КП» є Карягін Геннадій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАРІТЕТ КО ЛТД, КП» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Вознесенського, 30, к. 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАРІТЕТ КО ЛТД, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах