САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ІВА-1"

Контакти

Юридична адреса
84109, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Паровозників, 23
Телефони
Керівник
Лебединська Олена Анатоліївна
Код ЄДРПОУ24309087
Дата реєстрації16.09.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ІВА-1”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ІВА-1"» присвоєно код 24309087.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ІВА-1"» є Лебединська Олена Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ІВА-1"» — Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Паровозників, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ІВА-1”»
Поділіться інформацією в соцмережах