НОВІ ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП

Контакти

Юридична адреса
83003, м. Донецьк, вул. Ратнікова, 12, к. 49
Телефони
Керівник
Ярошенко Наталія Дмитріївна
Код ЄДРПОУ24309435
Дата реєстрації19.03.1996
Дата оновлення29.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВІ ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВІ ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП» присвоєно код 24309435.

Керівником підприємства «НОВІ ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП» є Ярошенко Наталія Дмитріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВІ ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП» — м. Донецьк, вул. Ратнікова, 12, к. 49.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВІ ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах