ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТ, ГРОМАДСЬКА КОСТЯНТИНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
85104, Донецька обл., м. Костянтинівка, просп. Ломоносова, 150
Керівник
Кіріленко Микола Іванович
Код ЄДРПОУ24309943
Дата реєстрації17.01.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТ, ГРОМАДСЬКА КОСТЯНТИНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТ, ГРОМАДСЬКА КОСТЯНТИНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА» присвоєно код 24309943.

Керівником підприємства «ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТ, ГРОМАДСЬКА КОСТЯНТИНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА» є Кіріленко Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТ, ГРОМАДСЬКА КОСТЯНТИНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА» — Донецька обл., м. Костянтинівка, просп. Ломоносова, 150.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТ, ГРОМАДСЬКА КОСТЯНТИНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах