ПРОМЕНЕРГОКОМПЛЕКТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83015, м. Донецьк, вул. Зелена, 16
Телефони
Керівник
Болтян Сергій Олександрович
Бухгалтер
Мухина Светлана Юрьевна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24310573
Дата реєстрації01.04.1996
Дата оновлення01.09.2020

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОМЕНЕРГОКОМПЛЕКТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМЕНЕРГОКОМПЛЕКТ, ТОВ» присвоєно код 24310573.

Керівником підприємства «ПРОМЕНЕРГОКОМПЛЕКТ, ТОВ» є Болтян Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМЕНЕРГОКОМПЛЕКТ, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Зелена, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМЕНЕРГОКОМПЛЕКТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах