ДЕБЮТ, ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ ДИМИТРОВСЬКА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
85320, Донецька обл., м. Мирноград, вул. Брянська, 10
Телефони
Керівник
Кочегарова Марина Сергіївна
Код ЄДРПОУ24310875
Дата реєстрації20.03.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕБЮТ, ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ ДИМИТРОВСЬКА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕБЮТ, ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ ДИМИТРОВСЬКА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ» присвоєно код 24310875.

Керівником підприємства «ДЕБЮТ, ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ ДИМИТРОВСЬКА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ» є Кочегарова Марина Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕБЮТ, ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ ДИМИТРОВСЬКА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ» — Донецька обл., м. Мирноград, вул. Брянська, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕБЮТ, ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ ДИМИТРОВСЬКА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах