ДАРИ ПОЛЄЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
85522, Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с-ще Шевченко, вул. Нова, 22
Телефони
Керівник
Хара Леонтій Олексійович
Код ЄДРПОУ24311087
Дата реєстрації26.03.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДАРИ ПОЛЄЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДАРИ ПОЛЄЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 24311087.

Керівником підприємства «ДАРИ ПОЛЄЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Хара Леонтій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДАРИ ПОЛЄЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с-ще Шевченко, вул. Нова, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДАРИ ПОЛЄЙ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах