Каталог підприємств України

МОРСЬКИЙ БІЗНЕС ТА ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ

87515Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Енгельса, 26/2, оф. 26
Фактична адреса:87515, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Енгельса, 26/2, оф. 26
Телефон основний:(0629) 410144
Факс:(0629) 400084
info@mbls.com.ua
Сайт:

Про компанію

Керівник:Мащенко Людмила Іванівна — Директор
Рік заснування:1996
Кількість працівників:21

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:24311176

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Наші спеціалізації: морське право; міжнародні суди та арбітражі; судові процеси в Україні; комерційне (торговельне) право; обслуговування бізнесу та інвестицій; імміграційне право.

Рекламна інформація

Юридична фірма «МБЛС» заснована у 1996 році в місті Маріуполі, великому промисловому і портовому місті на півдні України, на узбережжі Азовського моря. Початковою назвою фірми була «Морський бізнес та юридичні послуги».

Наша фірма однією з перших в країні стала надавати юридичні послуги у сфері морського права та міжнародної торгівлі. Засновниками фірми були досвідчені професіонали, що добре знали цю сферу по своїй роботі у державних органах і компаніях. Зараз один з засновників фірми – Людмила Іванівна Мащенко - є керівним партнером МБЛС.

Відповідно до запитів клієнтів, наша фірма напрацювала широку, інколи унікальну, практику по веденню судових спорів, пов’язаних з судноплавством, агентуванням, міжнародною торгівлею, інвестуванням у будівництво та банківськими послугами.

Завдяки тому, що МБЛС розпочала роботу в асоціації з однією з провідних британських юридичних фірм «Лоуренс Греєм» у компанії були встановлені міжнародні стандарти якості юридичних послуг. На даний момент усі партнери фірми мають досвід роботи або стажування у міжнародних юридичних фірмах.

Нашими клієнтами є суднохідні та інші підприємства з США, Великобританії, Греції, Швейцарії, Кореї, Ліберії та інших країн світу.

У 2009 році для більш повного представництва інтересів своїх клієнтів фірма відкрила відділення у м. Києві – місці знаходження усіх центральних та вищих органів влади України, а також представництв іноземних держав і організацій.

У 2010 році, з приєднанням до фірми нового покоління партнерів, було прийняте рішення про розширення практики у напрямку обслуговування місцевого і міжнародного бізнесу та інвестицій. Одночасно було ухвалено використовувати як базову скорочену назву фірми - «МБЛС» - для спрощення спілкування з клієнтами та відображення динамічності нової команди.

МБЛС підтримує тісні контакти з провідними юридичними фірмами у Великобританії, Італії, Греції, Туреччині та Росії.

Основний принцип діяльності нашої фірми – орієнтація на результат, надання кваліфікованих послуг у розумні строки з урахуванням індивідуальних потреб клієнта.

МБЛС надає послуги українською, російською та англійською мовами. У разі потреби ми також залучаємо перекладача для оперативної обробки матеріалів іншими розповсюдженими мовами світу.

Службова інформація

Профіль редагував:Кібець Юлія Вікторівна — Секретар
Електронна пошта:y.kibets@mbls.com.ua
Дата перевірки:13.04.2016

87515, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Енгельса, 26/2, оф. 26
Фактична адреса:87515, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Енгельса, 26/2, оф. 26
Телефон основний:(0629) 410144
Факс:(0629) 400084
info@mbls.com.ua
Сайт:www.mbls.com.ua

Адреса на карті

Геокодування

Відгуки про компанію